محل تبلیغات شما

هیچوقت تنها نیستم!

Ich bin nie allein!

I am never alone!

درود بر شما  برادر و خواهرهای عزیزم

در خدمتتون هستم با یک شهادت دیگه.

امروز یکشنبه 08.12.29019

صبح امروز خیلی دیر از خواب بیدار شدم چون صدای زنگ موبایل را نشنیده بودم. حدود ساعت 10 بود و از کلیسای اولی که در نزدیکی محل زندگیمه جا مانده بودم. دیگه دیر شده بود. اما هنوز فرصت داشتم به جلسه کلیسای بعدی که ساعت 10:30 در شهر کناری شروع میشد برسم. سریع دوش گرفتم و حاظر شدم و با عجله سوار دوچرخه ام شدم و حرکت کردم به سمت کلیسا. در راه احساس کردم سرعتم خیلی کمه و همه دوچرخه ها ازم دارن جلو میزنن، البته مسیر راه سربالایی هم داشت و با اینکه هوا سرد بود کلی عرق کردم توی مسیر و با هزار زحمت و سختی خودم را رساندم به کلیسا. وقتی رسیدم داشتم سر و صورتم را میشوستم و صدای یک ترانه زیبا را که خواهر برادرهای عزیز مسیحیم داشتن میخوندن را شنیدم، خیلی اجرای زیبایی بود و سریع رفتم و وارد سالن کلیسا شدم. خیلی خوشحال بودم که تونستم به موقع برسم و شروع کردم به همراهی با دیگران در پرستش خداوندم. وقتی کشیش اُلیور برخاست که موعضه خودش را شروع کنه نگاهی به همه کرد و من که در صف آخر نشسته بودم را دید و لبخندی سرشار از خوشحالی و محبت به من زد. انگار که من بار دیگر تونستم خودم را به این برادر عزیزم و دیگر افراد این خانواده ی زیبای کلیسایی برسونم تا بتونم با اونها در پرستش خداوندم، خدای مهربان و سرشاراز مهر و محبتم برسانم. نکته جالب اینجاست که وقتی جلسه کلیسا به پایان رسید و از درب خارج شدم چشمم به چرخ عقب دوچرخه افتاد که پنچر بود. خواهر عزیز مسیحیم گبی من را به منزل اُلیور رساند برای ناهار، اُلیور هم گفت بعداً دوچرخه را با ماشینش برایم می آورد. به نظر شما دوست عزیزم این چی میتونه باشه؟ یک مسیر تقریبا چهار کیلومتری را چجوری طی کردم و به موقع رسیدم به کلیسا ؟! غیر از اینه که خدا بار دیگر همراهم بوده و میخواسته به من نشون بده که او همیشه با منه و همراهمه و در هر شرایطی مواظبمه؟

خداوندا ممنونم از بابت حضورت با من و در من، سپاسگزارم ازت که من را به نور خودت بازگردوندی، ممنونم از بابت همه چیز. خداوندا ازت میخواهم هر آنچه که درسته برای تمام عزیزانی که این مطلب را میخوانند اتفاق بیافته. قلبشون را لمس کن و نور خودت را بهشون بتابون و آرامش و محبت و عشق خودت را به دلهاشون تزریق کن.

چون در نام عیسی مسیح می طلبم، آمین!

Ich bin nie allein

هیچوقت تنها نیستم

( انجیل متی.۱۰- ۱ :۵ )

شدم ,کلیسا ,خیلی ,دوچرخه ,یک ,اُلیور ,را به ,و با ,ساعت 10 ,تنها نیستم ,و در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویروس کرونا